Kursy fotografii

przez | 28 maja, 2022

Lubisz przeglądać albumy ze zdjęciami i pełne fotografii foldery w komputerze? Pragniesz nauczyć się robić dobre zdjęcie? Kursy fotografii Ci w tym pomogą!

Kurs fotografii (https://photo-passion.pl/) – co zyskasz?

Dzięki uczestnictwie w kursie fotografii nauczysz się robić nie tylko poprawne zdjęcia, ale wręcz takie, od których ciężko oderwać wzrok. Posiadając te umiejętności bez problemu będziesz mógł uwiecznić ulotne chwile z Twojego życia, zatrzymać w kadrze niepowtarzalne momenty. Nie będziesz już musiał płacić za usługi fotografa na rodzinnych imprezach takich jak chrzciny, wesele czy urodziny dziecka. Wszystkie uroczystości obsłużysz samodzielnie.

Kursy fotografii  – czego się dowiesz?

Posiądziesz umiejętność obsługi aparatu. Dowiesz się, czym jest obiektyw, przesłona, czas naświetlania, balans bieli, czy tajemniczo brzmiąca kompensacja ekspozycji. Nauczysz się kreatywnie tę wiedzę wykorzystywać. Dowiesz się, gdzie i jak szukać inspiracji oraz jak realizować te dzieła. Pokażemy Ci jak tworzyć zdjęcia zrozumiałe dla odbiorców. Nauczymy Cię, jak możesz narzucić konkretny odbiór poprzez dobranie odpowiedniej kompozycji. Po kursie fotografii będziesz fachowo operować światłem, co pozwoli Ci kreować nastrój zdjęć. Lubisz fotografować portrety? To wspaniale! Poinformujemy Cię, jak to robić, aby osoba na zdjęciu wyszła jak najlepiej. Nauczymy Cię tworzyć również portrety nieoczywiste. Na koniec dowiesz się także w jaki sposób archiwizować zdjęcie, aby wszystko było odpowiednio uporządkowane. Poznasz tajniki technik prezentacji oraz obróbki. Twoje fotografie będą wyglądać profesjonalnie.